KREDI SARTLARI ŞİMDİ EN İYİ ŞARTLARDA

Gayrimenkul finansmanı için en uygun zaman. Faiz oranları şu anda tarihsel olarak düşük seviyelerde. Düşük faiz oranlarını şimdi güvence altına alın! Mali ortağımızdan yetkin ve bağımsız tavsiyeler alacaksınız. Bizimle Almanya'da veya yurtdışında gayrimenkul finansmanı için en iyi teklifi bulacaksınız!

GAYRİMENKUL FİNANSMANI İLE İLGİLİ TEMEL BİLGİLER

- Kredi başvuru süreci
- Bir inşaat projesinin finansal yönleri
- Bir mülk satın almak, ör. B. Türkiye'de
- Borç yeniden yapılandırma yoluyla tasarruf
- Vadeli krediler hakkında bilgi
- Modernizasyon için finansman konseptleri
- Federal hükümet KfW kredisinden kamu finansmanı

 

1. Prosedür

- İletişim: En hızlı ve etkili yol Karlsruhe'deki ofisimizde randevu almaktır. Telefonumuz: +49 7244 / 20 50 299
- Tavsiye: İlk finansman teklifleri, kredi kontrolü, sübvansiyonlar, risk açıklama.
- Başvuru: Sizin için finansman taahhüdü alabilmemiz için sizden çeşitli belgelere ihtiyacımız var.
- Finansman taahhüdü: Bu, 5 - 10 iş günü sürebilir - bazı bankalarda 48 saat içinde.

 

2. Inşa

Yeni bir ev inşa etmek, müşterilerin çoğu için bir kerelik bir iştir. Bunların finansmanı da aynı dikkatle düşünülmeli ve planlanmalıdır:

Proje için ne kadar öz kaynak kullanılabilir?

Ne kadar çok öz sermaye kullanılırsa, finanse edilecek tutar o kadar küçük ve aylık kredi taksitleri o kadar küçük olur.

İnşaat süresi ne kadardır?

İnşaat süresi ne kadar uzun olursa, taahhüt faizi veya inşaat süresi faizi gibi "önemsiz konular" o kadar önemli hale gelir. Finansmanınız da bunu dikkate almalıdır.

Hangi sabit faiz oranı mantıklı?

Çok sayıda banka uzun zamandır bilinen 10 yıllık faiz oranlarından çok daha uzun olan sabit faiz oranları sunuyor. Bu, borçlular için artan bir güvenlik ve esneklik seviyesi getiriyor. Sabit faiz oranlarını 5 ila 30 yıl arasında karşılaştırıyoruz.

Oran ne kadar yüksek olabilir?

...yani gelir, yaşam maliyetine yetecek kadar mı? Daha yüksek geri ödemeler, daha kısa bir vade ve dolayısıyla önemli faiz tasarrufları anlamına gelir. Bunun yıllar içinde katlanılamayacak istenmeyen bir yük haline gelmemesi için ...DOĞRU FİNANS... sonradan aylık oranı artırma veya azaltma seçeneği sunar. Birkaç kez hatta yılda bir..

Kredi ne zaman ödenmelidir?

Kredi geçmişini özel geri ödemeli, özel geri ödemesiz, oran değişiklikleri vb. ile bireysel olarak hesaplıyoruz. Tüm finansman danışmalarında, size paradan tasarruf etmenin yollarını düşünüyoruz:

Kamu finansman programları, esnek finansman kavramları, geri ödeme yöntemleri vb.
Bize Ulaşın.

 

3. Satın al

Bir mülk satın almak, bir günde gerçekleşmeyen bir süreçtir.

Doğru mülkü bulan herkes, yaklaşan noter randevusu için bankadan aldığı bağlayıcı kredi taahhüdünü ibraz edebilmelidir. Ancak noter ataması ile satın alma fiyatına ek olarak devir teslim şekilleri, vadeleri ve güvene dayalı satın alma bedelinin ödenmesi hususları görüşülmelidir.

Sürecin tüm aşamalarında finansmanınıza eşlik ediyoruz, böylece herhangi bir son teslim tarihini kaçırmazsınız ve her zaman rahatlayabilir ve taşınmanızı dört gözle bekleyebilirsiniz.

 

4. Yeniden zamanlama

Sabit faiz döneminin sonunda takip finansmanı:

Sabit faiz oranınız sona erdiğinde, krediyi tamamen veya kısmen geri ödeme, yeni bir faiz oranı ve geri ödeme taksiti üzerinde anlaşmaya varma hakkınız vardır. Bu aslında müşteri ve banka için çok az bir çabadır, bu nedenle önceki bankadan gelen uzatma faizinin oldukça vasat olması daha da şaşırtıcıdır. Takip eden finansmanınız için faiz oranlarını burada bulabilirsiniz.

Ev bankanız, sabit faiz sürenizin sona erdiğini çok kısa bir sürede, genellikle 4-6 hafta önceden size bildirecektir. Takip finansmanı ile çok daha erken ilgilenin. Kredinizin vadesi önümüzdeki 6 ila 12 ay içindeyse, bugün ek maliyet olmadan takip finansmanı mümkündür. Sabit faiz oranınızın vadesine 12 aydan daha uzun bir süre varsa, bir vadeli krediye ihtiyacınız vardır. (avans kredisi).

Sabit faiz döneminde borcun yeniden yapılandırılması:

Faiz oranları önemli ölçüde düştüğü için müşteriler genellikle kredilerini yenilemek isterler. Müşterinin bu konuda yasal bir iddiası yoktur. Banka yine de iyi niyetle yeni bir faiz oranı teklif ederse, uğradığı zararı peşin ödeme cezası şeklinde talep edebilir. Bu nedenle, müşteri önümüzdeki birkaç yıl için faiz tasarruflarını bugünden ödüyor, bu da çoğu durumda borcun yeniden yapılandırılmasının artık işe yaramayacağı anlamına geliyor. Bununla birlikte, yeni bir faiz anlaşmasının tuzaklarından kaçınmak için mevcut finansmanınızın ileriye dönük bir incelemesi önemlidir.

 

5. Vadeli kredi

Vadeli krediler nasıl çalışır?

Vadeli krediler, önümüzdeki 2 ila 5 yıl içinde vadesi gelen krediler için halihazırda uygun faiz oranı seviyesini güvence altına almak için sunulmaktadır. Birkaç yıl sonra başlamayacak yeni bir sözleşme imzalanacak. Eski kredinizin vadesine kadar önceki faiz ve taksitlerini ödersiniz. Vadeli kredi için bu dönemde faiz veya taahhüt faizi yoktur. Eski kredi, yalnızca sabit faiz döneminin sonunda yeni bankanız tarafından değiştirilecektir.

kısıtlamalar:

- Kredide ücret yok, gizli maliyet yok

- Tapu harcının temliki için harçlar vardır (banka + tapu sicili)

- Teslim süresi 12 - 48 ay

- Faiz oranları aylık olarak hesaplanmaktadır.

- Konut gayrimenkul piyasa değerinin %80'ine kadar kredi verilmesi

- Mümkün olan 5, 10, 12, 15 ve 20 yıllık sabit faiz oranları

- Yıllık 10.000,00 €'ya kadar ücretsiz özel geri ödeme mümkün

- Yıllık geri ödeme ayarlaması (%1 - %5) ücretsiz olarak mümkündür

 

6. Modernize edin

Değerleri korumak ve değer yaratmak:

Gayrimenkulün modernizasyonu için çok farklı finansman konseptleri kullanılabilir. Belirli önlemler için kamu hibelerine başvurabilirsiniz, örn. B. eyaletlerden ve belediyelerden.

İmar Kredisi Kurumu (KfW Förderbank), önlemlerin kesin koşulları ve enerji değerleri ile bağlantılı çeşitli sübvansiyonlar sunmaktadır. Modernizasyon türüne ve mülkünüzün mevcut borcuna bağlı olarak, evrensel olarak kullanılabilen normal banka kredilerine başvurmak da daha ucuz olabilir.

KfW-Förderbank'ın web sitesinde (www.kfw.de) bireysel program koşullarına, faiz oranlarına ve tüm bilgi sayfalarına ilişkin bazı yararlı bağlantılar bulacaksınız.

Mevcut KfW tekliflerini ve çok sayıda bankacılık ortağımızın tekliflerini dikkate alarak bireysel çözümünüzü oluşturuyoruz.

Ülke çapındaki birçok banka KfW'yi KfW'nin kendisinden daha iyi koşullarda sunmaktadır (KfW ile faiz oranı farkı genellikle %0,15 ila %0,30'dur).