Hakkımızda

Daban Yatırım 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli hizmet ve güven ile gayrimenkul pazarlamasında yepyeni bir dönem başlattık. Kısa sürede mülkün pazarlanmasından kendi projelerimizin inşasına kadar dinamik bir gelişme yaşamayı başardık.
Gayrimenkul sektöründe yatırım yapmak isteyen müşterilerimize destek ve eşlik ediyoruz.

Bugüne kadar iş ortaklarımızla da işbirliği içinde birçok başarılı projeye imza attık. Almanya'daki büyük bankalarla çalışıyoruz. Volksbank ve Sparkasse gibi. İş ortaklarımıza güvenleri için çok teşekkür ederiz.

Daban Investment GmbH, Almanya'da inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projeler geliştirmiş, inşa etmiş ve başarıyla satmış olmaktan gurur duymaktadır.

Sürekli profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazar gelişimi ile kuruluşumuzdan bu yana istikrarlı bir büyüme referansımızdır.

Almanya'da birçok değerli konut ve ticari projeye imza attık ve şimdi hedefimiz Türkiye'de de başarılı projeler tasarlamak ve satmak.

Sürdürülebilir kentsel dönüşüm ve gayrimenkul peyzajının yapılandırılması bizim için çok önemli.

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti önceliği ile Almanya, İsviçre ve Avusturya dahil olmak üzere Avrupa'dan olası alıcılara Türkiye'den emlak komisyonculuğu yapacağız. Bunu yaparken mükemmellik, hız, yenilik ve güvenlikten ödün vermeden optimum çözümleri hayata geçireceğiz.

DABAN GROUP

DABAN INVESTMENT GMBH

INSTAHOME GMBH

BADENER WOHNBAU GMBH

DEUTSCHES WOHNBAUKONZEPT GMBH