KIRA VE YÖNETMENLIK

Bunu birlikte çözelim

Yurt dışında doğru kiracıyı bulmak kolay bir iş değildir. Başvuranların ele alınması zaman alır ve mülkün sunumu, tasarım için bir ustalık ve çok fazla pazarlama bilgisi gerektirir.

Mülkünüzü mümkün olan en kısa sürede en iyi koşullarda kiralamak için bilgi birikimine ve deneyime sahip sitedeki emlak profesyonelinin aksine, meslekten olmayanların genellikle sahip olmadığı şeyler.

Yeni kiracı...

- kirayı düzenli olarak ödüyor musunuz?

- daireye dikkatli davran?

- ev kurallarına uymak?

- hemen taşınmak mı?

Doğru kiracının seçimine birçok faktör eşlik eder. Bu zaten pazarlama ile başlar. Bazı sahipler, sergiyi nasıl tasarlayacaklarını, nerede reklam yapacaklarını ve ilgili tarafların saldırısına nasıl adalet yapacaklarını merak ediyor.

Yurt dışında kira bedelini ve sözleşme tasarımını belirlemek de kolay değil çünkü sonuçta yaşam alanını değerinin altında kiralamak istemiyorsunuz, ancak gerekli yasal kesinlik ile kiralamak istiyorsunuz.

Yerinde kiralama yönetimimiz sayesinde, yan masraflar/nafaka, vergiler, bakım, bakım ve onarımlar dahil olmak üzere tüm masraflar kapsamlı bir incelemeden sonra zamanında ödenir veya size iletilir.

Ev sahipleri için en iyi hizmetimiz

DABAN Investment GmbH, Almanya'daki veya yurtdışındaki ev sahiplerine, yani başarılı bir gayrimenkul pazarlaması veya kiralaması için ihtiyacınız olan her şeyi eksiksiz bir şekilde sunar: analizden sözleşmenin imzalanmasına kadar, kiralama uzmanlarımız başarılı pazarlama için ilgili tüm hizmetleri üstlenir.

Gelin birlikte profesyonelce çözelim - kapsamlı tavsiyelerle

Sonraki yönetime çok fazla zaman harcamadan mülkünüzü başarılı bir şekilde kiralamak ister misiniz? Birlikte bir strateji geliştiriyoruz.

Hiçbir şey vermeyin - mülkün bulunduğu yerdeki kiralık fiyat analizimiz sayesinde

mülkünüz için ne talep edebileceğinizi biliyoruz. Sizinle birlikte mümkün olan en iyi kiralama fiyatını belirliyoruz.

Profesyonel bir teşhir tasarımı ile nesnenizi ilgi odağı haline getirin

İlk izlenim önemlidir. Bu nedenle serginizi yüksek kaliteli görseller, işlenmiş kat planları ve anlamlı metinlerle tasarlıyoruz.

Geniş kapsamlı reklamcılık yoluyla pazar fırsatlarınızı iyileştirin

Çevrimiçi ve çevrimdışı çok sayıda pazarlama önlemimizle, ilgili tarafların çemberini ve dolayısıyla seçiminizi artırıyoruz.

Verimli potansiyel yönetimimizle zamandan ve paradan tasarruf edin

Can sıkıcı aramalar yok, uzun görüşme randevuları yok, zaten söz konusu olmayan başvuru sahipleri ile temas yok: size yalnızca çözücü rüya kiracıları sunuyoruz.

Dikkatli kredi kontrolleri sayesinde finansal güvence elde edin

Kiracınızın borcunu ödediğinden emin olmanız için her başvuru sahibini ayrıntılı bir kredi kontrolüne tabi tutuyoruz.

Arkana yaslan ve rahatla -

Biz mülkünüzü pazarlarken sadece bizi çevrimiçi izleyin.

Profesyonel destek aracılığıyla mutlak yasal güvenliğin keyfini çıkarın

İster sözleşme görüşmeleri ister sözleşme imzalayın: İş ortaklarımız (gayrimenkul alım, satım ve kiralama konusunda uzman avukatlar) tarafından desteklenen bizler, hukuki sorularınız için her zaman hazırız.

seni koruyoruz

Daireleri teslim ederken ve teslim ederken sizler için devir teslim protokolleri oluşturuyoruz.

Daha fazla güvence icin garanti paketimiz

En iyi hizmetimize ek olarak, kiracılara ek bir ekstra garanti paketi sunuyoruz. Aşağıdaki garantileri içerir:

Kira geliri garantisi: Kiracı olarak DABAN Emlak Kiralama. Bir yıl veya birkaç yıl boyunca garantili bir kira gelirine güvenebilirsiniz.

Kiralama garantisi: Kiracının zamanında fesih bildiriminde bulunmasından sonraki 14 gün içinde hizmete alınmamız şartıyla tam takip kiralama.

Minimum kiralama süresi garantisi: Minimum kiralama süresi, yani: Yalnızca bu koşulu kabul eden kiracıları yerleştiriyoruz.