DABAN Investment GmbH

Am Hasenbiel 6

76297 Stutensee

 

Tel: +49 7244 2050 299

E-posta: info@dabaninvestment.de

 

Vazgeçme hakkı

Bu sözleşmeyi on dört gün içinde sebep göstermeksizin iptal etme hakkınız vardır. Fesih süresi, sözleşmenin akdedildiği günden itibaren on dört gündür.

Cayma hakkınızı kullanmak için, bu sözleşmeden çekilme kararınızı bize açık bir beyanla (örneğin posta, faks veya e-posta yoluyla gönderilen bir mektup) bildirmelisiniz. İptal süresinin bitmesi için iptal hakkınızı kullandığınıza dair bildiriminizi iptal süresi dolmadan göndermeniz yeterlidir.

Geri çekilmenin sonuçları

Bu sözleşmeyi feshederseniz, sizden aldığımız tüm ödemeleri derhal ve en geç bu sözleşmeyi iptal ettiğinize ilişkin bildirimi aldığımız günden itibaren on dört gün içinde geri ödemek zorundayız. Bu geri ödeme için, sizinle açıkça başka bir konuda mutabık kalınmadıkça, orijinal işlem için kullandığınız ödeme yönteminin aynısını kullanacağız. Bu geri ödeme için hiçbir koşulda sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Hizmetlerin bekleme süresi içinde başlamasını talep ettiyseniz, bize, hizmetin o ana kadar olan kısmına tekabül eden makul bir tutarı ödemeniz gerekir.

Cayma hakkını kullanmadan önce bu sözleşme hakkında bize bilgi verdiğiniz, halihazırda sağlanan hizmetlere karşılık gelir.

Son

DABAN Investment GmbH